skip to Main Content
9d4c823a46d349988e50938bbdcf5992 XL (Copy)

Το ωράριο λειτουργίας των αγροτικών ιατρείων Λειβαθούς

Αναλυτικά ανά περιοχές για τον Μάρτιο 2018

ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙO ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ

(πλην Καραβάδου)

Μάρτιος 2018

Ωράριο ιατρείων:  8:30 πμ – 2:00 μμ – Διανέμονται 16 νούμερα

 Παρασκευή 2 Μαρτίου: Πεσσάδα

Δευτέρα 5 Μαρτίου: Κεραμειές

Τετάρτη 7 Μαρτίου : Κουρκουμελάτα

Πέμπτη 8 Μαρτίου: Σβορωνάτα

Παρασκευή 9  Μαρτίου: Σπαρτιά

Δευτέρα 12 Μαρτίου: Πεσσάδα

Πέμπτη 15 Μαρτίου: Κεραμειές

Παρασκευή 16 Μαρτίου: Κουρκουμελάτα

Τετάρτη  21 Μαρτίου : Σβορωνάτα

Πέμπτη 22 Μαρτίου: Σπαρτιά

Παρασκευή 23 Μαρτίου: Πεσσάδα

Δευτέρα 26 Μαρτίου: Κεραμειές

Τετάρτη 28 Μαρτίου: Κουρκουμελάτα

Πέμπτη 29 Μαρτίου: Σβορωνάτα

 

Νικόλας Μοσχόπουλος, Γενικός Ιατρός

Τηλ. 69 444 606 69

 

Ιατρείο Κεραμειών: 26710 69101

Ιατρείο Κουρκουμελάτων: 26710 41217

Ιατρείο Σβορωνάτων: 26710 41220

Ιατρείο Σπαρτιών:

Ιατρείο Πεσσάδας: 26710 69770

Κέντρο Υγείας Σάμης: 26740 22222

 

LIVATHOS STATE DOCTOR

(except Karavados)

March 2018

Practice hours: 8:30 am – 2:00 pm (departure 1pm: shift duty)

Friday 2 March: Pessada

Monday March 5: Keramies

Wednesday, March 7: Kourkoumelata

Thursday, March 8: Svoronata

Friday, March 9: Spartia

Monday, March 12: Pessada

Thursday 15 March: Keramies

Friday March 16: Kourkoumelata

Wednesday 21 March: Svoronata

Thursday, March 22: Spartia

Friday, March 23: Pessada

Monday, March 26: Keramies

Wednesday, March 28: Kourkoumelata

Thursday, March 29: Svoronata

 

Nikolas Moschopoulos, General Practitioner

Tel: 0030 69 444 606 69,

e-mail: nmoschop@gmail.com

 

Keramies: (0030) 26710 69101

Kourkoumelata: (0030) 26710 41217

Svoronata: (0030) 26710 41220

Spartia:

Pessada: (0030) 26710 69770

Health Center of Sami: (0030) 26740 22222

Διονύσιος Βούτος
Δημοσιογράφος
35 χρόνια στην δημοσιογραφία. Δημοσιογράφος ΕΡΤ
Back To Top