Κλήρωση Α2 ΕΣΚΑΗ – Όλοι οι αγώνες του ΝΕΟΛ

Κλήρωση Α2 ΕΣΚΑΗ – Όλοι οι αγώνες του ΝΕΟΛ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κλήρωση Α2 ΕΣΚΑΗ – Όλοι οι αγώνες του ΝΕΟΛ, 24/09/2016, by , in ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΑΙΤ

Το πρόγραμμα της Α2 ΕΣΚΑ-Η  μετά τη
κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 21/9 στα γραφεία της Ε.Σ.Κ.Α.Η.
Ο Ν.Ε.Ο. Ληξουρίου κάνει στην πρεμιέρα της
νέας περιόδουγια θα παίξει στην Πάτρα με αντίπαλο την δυνατή Απολλωνιάδα. 
DSC_0520
Α’
ΓΥΡΟΣ (Β’ γύρος αντίστροφα) 
1η αγωνιστική
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ- ΠΥΡΓΟΣ 99
2 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3 Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
4 Α.Ο ΔΥΜΗΣ – ΑΧΑΙΟΣ 47
5 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ – Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
6 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ
7 ΠΑΤΡΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ
2η αγωνιστική
1 ΚΡΟΝΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
2 ΥΠΕΡΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ
3 Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΔΥΜΗΣ
4 ΑΧΑΙΟΣ 47 – Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
6 Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ
7 ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΠΑΤΡΕΑΣ
3η αγωνιστική
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
2 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΧΑΙΟΣ 47
3 Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ – Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
4 Α.Ο ΔΥΜΗΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ
5 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ
6 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΑΤΡΕΑΣ
7 ΠΥΡΓΟΣ 99 – Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
4η αγωνιστική
1 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99
2 ΠΑΤΡΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ
3 ΚΡΟΝΟΣ – Α.Ο ΔΥΜΗΣ
4 ΥΠΕΡΙΩΝ – Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ
5 Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
6 ΑΧΑΙΟΣ 47 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ
7 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
5η αγωνιστική
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ – Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

2 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΥΠΕΡΙΩΝ
3 Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ
4 Α.Ο ΔΥΜΗΣ – ΠΑΤΡΕΑΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
6 Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΑΧΑΙΟΣ 47
7 ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
6η αγωνιστική
1 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ – ΠΥΡΓΟΣ 99
2 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Ο ΔΥΜΗΣ
3 ΠΑΤΡΕΑΣ – Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ
4 ΚΡΟΝΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
5 ΥΠΕΡΙΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ
6 Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
7 ΑΧΑΙΟΣ 47 – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
7η αγωνιστική
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΠΑΤΡΕΑΣ
3 Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
4 Α.Ο ΔΥΜΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
6 Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΥΠΕΡΙΩΝ
7 ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΧΑΙΟΣ 47
8η αγωνιστική
1 Α.Ο ΔΥΜΗΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99
2 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ – Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ
3 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
4 ΠΑΤΡΕΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ
5 ΚΡΟΝΟΣ – Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
6 ΥΠΕΡΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
7 Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΑΙΟΣ 47
9η αγωνιστική
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ
3 Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ – Α.Ο ΔΥΜΗΣ
4 ΑΧΑΙΟΣ 47 – ΥΠΕΡΙΩΝ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ
6 Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΑΤΡΕΑΣ
7 ΠΥΡΓΟΣ 99 – Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
10η αγωνιστική
1 Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ – ΠΥΡΓΟΣ 99
2 Α.Ο ΔΥΜΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ
4 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
5 ΠΑΤΡΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
6 ΚΡΟΝΟΣ – ΑΧΑΙΟΣ 47
7 ΥΠΕΡΙΩΝ-  Ν.Ε,Ο – ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
11η αγωνιστική
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΔΥΜΗΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ
3 Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ
4 ΑΧΑΙΟΣ 47 – ΠΑΤΡΕΑΣ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
6 Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ
7 ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΥΠΕΡΙΩΝ
12η αγωνιστική
1 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΠΥΡΓΟΣ 99
2 Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ
3 Α.Ο ΔΥΜΗΣ – Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
5 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΧΑΙΟΣ 47
6 ΠΑΤΡΕΑΣ – Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
7 ΚΡΟΝΟΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ
13η αγωνιστική
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
2 ΥΠΕΡΙΩΝ – ΠΑΤΡΕΑΣ
3 Ν.Ε,Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
4 ΑΧΑΙΟΣ 47 – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – Α.Ο ΔΥΜΗΣ
6 Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ – Ε.Φ.ΑΙΓΙΟΥ
7 ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΚΡΟΝΟΣ

About Βούτος Σάκης